Uključite se u akciju

Vaterpolisti prodajom svojih uspomena pomažu borbu protiv koronavirusa

Foto: Jurica Galoić/Pixsell
Perica Bukić
Foto: Miranda Cikotic/PIXSELL
Mladost
Foto: Miranda Cikotic/PIXSELL
Mladost
Foto: Miranda Cikotic/PIXSELL
Mladost - Jug
07.05.2020.
u 13:35
Perica Bukić ponudio je kapicu, Dubravko Šimenc majicu, a Danijel Premuš talijanske hlače
Pogledaj originalni članak

Još se možete uključiti u dobrotvornu aukciju koju naši istaknuti bivši i sadašnji vaterpolisti organiziraju u suradnji s vaterpolskim portalom dance.hr.

Oni žele skupiti barem 20.000 kuna za svoj prilog državnoj akciji "Hrvatska protiv koronavirusa" i za ostvarenje tog cilja spremni su se odreći nekih dragih uspomena iz svoje karijere, memorabilija, kako se to kaže muzejskim rječnikom.

>> Legendarni igrač Manchester Uniteda Ryan Giggs o akciji “Vratimo palčiće u Petrovu”

Perica Bukić ponudio je tako hrvatsku reprezentativnu kapicu s brojem 10 te zastavicu HVS-a, Dubravko Šimenc svoju "srebrnu" majicu s OI u Atlanti 1996., Vjekoslav Kobešćak Jugovu trenirku iz sezone 2017./18., Marko Jelača poklanja svoju gruzijsku kapicu, Elvis Fatović majicu australske reprezentacije i svoju Jugovu kapicu s Final Foura Lige prvaka 2006. godine, Danijel Premuš ponudio je kratke hlače talijanske reprezentacije za koju je nastupio na OI u Londonu 2012., a Marko Bijač, Xavi Garcia i Ivan Krapić svoje kapice u kojima su na SP-u u Budimpešti 2017. osvojili zlato.

Početna cijena svakog od tih "artikala" je 500 kuna, a svaka nova ponuda mora barem za 100 kuna biti viša od prethodne.

Zasad je zabilježen interes od 6500 kuna, a vaterpolskim zaljubljenicima i ljudima dobra srca pruža se prilika da taj iznos višestruko uvećaju.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.