Furiozna Hrvatska na korak do SP-a! Razbili smo Crnogorce

Hrvatska rukometna reprezentacija
09.06.2018.
u 21:36
Zlatko Horvat i Manuel Štrlek predvodili su Hrvatsku sa šest golova, Marin Šego imao je deset obrana.

Hrvatska je u Osijeku razbila Crnu Goru 32:19 te napravila veliki korak prema Svjetskom prvenstvu u Njemačkoj i Danskoj 2019.

Početak utakmice nije to nagovještao jer mučili smo se u napadu, a obrani nam do 21. minute nisu imali nijednu obranu.

A baš prvom obranom našeg vratara Šege u toj 21. minuti krenula  je furiozna Hrvatska koja serijom 7:1 odlazi do 17:10 na poluvremenu.

U nastavku još bolja igra Hrvatske, čija je prednost u jednom trenutku bila i 14 golova razlike. Na kraju je završilo 32:29, što bi trebalo biti dovoljno za uzvrat u Podgorici u četvrtak.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?