Svakako pogledajte potez ovog vratara, o njemu će gledatelji pričati unucima

20.05.2019.
u 21:24
Bila je to doslovno drama do posljednje sekunde

Miguel Serna, vratar španjolskog niželigaša Yeclana, postao je junak tog kluba nakon što je u nedjelju s ruba kaznenog prostora zabio za 2:2 na gostovanjju kod UCAM Murcije, i to iz voleja u same rašlje!

Nije tim pogotkom u 93. minuti Serna samo spasio svoju momčad od poraza, već joj je osigurao kvalifikacije za plasman u viši rang natjecanja budući da je Yelcanu trebao remi za prvo mjesto u skupini 13 i veliko slavlje.

Yeclano će se u nastavku natjecanja za plasman u treću ligu boriti protiv Union Montanesa Escobeda, a zanimljivo je dodati da se u Segundi B već dvaput nalazio i odmah ispadao.

Inače, taj je klub osnovan 2004. godine nakon što je raspušten Yeclano Club de Fútbol, a nastupa na stadionu koji prime četiri tisuće gledatelja.

Na svim ga utakmicama prate vjerni navijači, pa je tako njih dvjestotinjak uživo svjedočilo nesvakidašnjem i predivnom golu o kojem će zasigurno pričati unucima.