Rijeka zabila u posljednjoj minuti i okrenula utakmicu protiv Slavena

Slaven Belupo - Rijeka
19.10.2019.
u 19:16

Rijeka je u 12. kolu HNL-a u Koprivnici nakon preokreta svladala Slaven Belupo s 2:1.

Domaćini su u vodstvo stigli u 14. minuti kada je zabio Radivojević. Ranije je u toj akciji Tomečak nakon jednog sudara ostao ležati na travnjaku, ali Slaven Belupo nije prekinuo igru, kao ni sudac Tihomir Pejin.

Rijeka je do izjednačenja stigla u 74. minuti kada je mrežu zatresao Gorgon. No, čini se da je ofenzivac Rijeke bio u zaleđu kada mu je Tomečak uputio loptu.

Pobjedu gostujućoj momčadi donio je Acosty u 90. minuti utakmice.

Rijeka je trenutačno na trećem mjestu s 22 boda, jedan manje od Hajduka i tri manje od vodećeg Dinama. Momčad Simona Rožmana ima i utakmicu manje.

Slaven Belupo je ostao deveti s 10 bodova, tri više od posljednjeplasiranog Intera.