Rijeka pobjedom preskočila vodeći Dinamo, Gavranović zabio prvijenac

Rijeka - Lokomotiva
12.02.2016.
u 19:48
Rijeka je ovom pobjedom barem privremeno preuzela vrh ljestvice. Sada ima 46 bodova, jedan više od Dinama koji u nedjelju igra sa Zagrebom. Lokomotiva je na petom mjestu sa 30 bodova.

Rijeka je nastavak HNL-a i utrku za naslovom otvorila na Rujevici gdje je ugostila Lokomotivu. Momčad Matjaža Keka odigrala je solidnu utakmicu i slavila sa 2:0 u 22. kolu domaćeg nogometnog prvenstva.

Lokomotiva je mogla povesti na početku utakmice, no Andrijašević i Marić nisu bili precizni. Gostima se to osvetilo u 18. minuti kada je Rijeka povela iz prve prave prilike.

Vargić je poslao visoku loptu, Bručić je pokušao glavom vratiti Zeleniki, ali je to loše napravio. Pogrešku je iskoristio Tomasov i zabio za 1:0.

Konačni rezultat postavio je Mario Gavranović u 26. minuti. Bezjak je dobro ubacio iz teške situacije, a švicarski reprezentativac je odlično reagirao i matirao vratar Lokomotive. Novom pojačanju Rijeke to je bio prvijenac za novi klub.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?