Žestoko uoči dvoboja

Pogledajte tučnjavu Cityjevih i Liverpoolovih navijača u metrou

04.08.2019.
u 18:45

Manchester City je u dvoboju engleskog Superkupa na Wembleyju pobijedio Liverpool nakon jedanaesteraca sa 6:5 (1:1).

Uoči utakmice u londonskom metrou došlo je do masovne tučnjave Cityjevih i Liverpoolovih navijača.

Šake su sijevale s obje strane, nije se znalo tko koga udara. Jedan navijač Redsa našao se na podu, ali se uspio pridići i vratiti u vlak.

Inače, dvoboj je nakon 90 minuta završio neodlučeno, pa su izvođeni jedanaesterci. City je poveo u 12. minuti pogotkom Sterlinga, a Liverpool je u 77. minuti izjednačio golom Matipa.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?