Novi spektakularan gol Petkovića, Dinamo siguran u Zaprešiću

Inter Dinamo
Inter - Dinamo
09.12.2018.
u 16:47
Domaćin je od 50. minute igrao s igračem manje, a u 68. minute sudac im je na tribine poslao i trenera.

Dinamo je stigao i 13. pobjede ove sezone u HNL-u. U 17. kolu slavili su u Zaprešiću kod Intera 2:0.

Plavi su poveli u 22. minuti kada je Kadzior pucao pa uz pomoć obrane Intera prevario domaćeg vratara. Domaćin je u 50. minuti ostao s igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Čelićković.

U 61. minuti Dinamo je riješio pitanje pobjednika kada je spektakularno škaricama iz blizine zabio Petković nakon ubačaja Stojanovića s desne strane.

Marko Šimić

Interu je u 68. minuti isključen i trener Samir Toplak zbog prigovora suca, a plavi su do kraja utakmice rutinirano stigli do nova tri boda.

Dinamo je vodeći s 42 boda, devet više od Rijeke, dok je Inter sedmi sa 17 bodova.