Njemačka zabila dva gola Ukrajini i pobjedom startala na Euru

Njemačka - Ukrajina
12.06.2016.
u 22:52
Ukrajince je načeo Mustafi u 19. minuti, a posao je dovršio Schweinsteiger u sudačkoj nadoknadi.

Njemačka je pobjedom krenula na Europskom nogometnom prvenstvu. Elf je s 2:0 u Lilleu svladao Ukrajinu u 1. kolu skupine C.

Ukrajince je načeo Mustafi u 19. minuti, a posao je dovršio Schweinsteiger u sudačkoj nadoknadi. Veznjak Manchester Uniteda ušao je samo dvije minute ranije.

Njemačka je prva momčad koja je na ovom Euru slavila s dva razlike, no Ukrajina večeras nije bila bezopasna. Ukrajinci su stvorili više izglednih prilika, ali je Neuer večeras bio vrlo raspoložen. U nastavku je Njemačka ipak uspjela ukrotiti protivnika i upisati tri boda.

Nažalost, i ova je utakmica imala ružnu uvertiru. Nekoliko sati uočiutakmice u Lilleu su se na ulicama grada sukobili su se njemački i ukrajinski navijači.

U prvoj utakmici skupine C ranije u nedjelju Poljska je u Nici svladala Sjevernu Irsku sa 1:0.

Njemačka - Ukrajina 2:0

Njemačka: Neuer - Hoewedes, Mustafi, Boateng, Hector - Khedira, Kroos - Mueller, Oezil, Draxler (Schuerrle, 78) - Goetze (Schweinsteiger, 90)

Ukrajina: Pjatov - Fedeckij, Hačeridi, Rakickij, Ševčuk - Sidorčuk, Stepanenko - Jarmolenko, Kovalenko (Zinčenko, 73), Konopljanka - Zozulja (Seleznjov, 66)

>>Poljska pogotkom Milika pobijedila Sjevernu Irsku

Praktično rješenje

Jednu grešku s novcem radi većina građana: Stručnjak za financije ima top savjet kako je uspješno izbjeći

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?