Modriću na klupi nije bilo dosadno: Njegova reakcija je hit

PSG Real
06.03.2018.
u 23:18
- Teško nas je pobijediti kada igramo ovako. Nevjerojatno kako se promijenimo kada igramo u Ligi prvaka, rođeni smo da igramo to natjecanje - rekao je Kovačić

Real Madrid slavio je i uzvratnoj utakmici Lige prvaka protiv PSG-a, nakon 3:1 na Santiago Bernabeuu, večeras je na Parku prinčeva bilo 2:1.

Kraljevi su do pobjede stigli golovima Ronalda i Casemira, dok je za domaćine zabio Cavani. Mateo Kovačić igrao je do 71. minute, a nakon utakmice je izjavio:

- Osjećaj je dobar, bila je teška utakmica. Oni igraju dobar nogomet, ali mi smo odigrali odlično - rekao je Kovačić.

PSG Real bakljada

- Imali su loptu više od nas, ali mi smo bili agresivniji. Teško nas je pobijediti kada igramo ovako. Nevjerojatno kako se promijenimo kada igramo u Ligi prvaka, rođeni smo da igramo to natjecanje - zaključio je Mateo.

Luka Modrić prvi put nakon 14. veljače našao se u kadru Reala, no priliku nije dobio, već je 90 minuta ostao na klupi.

U 87. minuti kamere su na klupi ulovile njega i Benzemu. Francuz mu je pokazao na kamermana, no Luku to nije previše zanimalo već je nastavio pratiti utakmicu.