Italija, 28. kolo

Milan na Zlatanov pogon slavio kod Parme, vratio se Gattuso

17.03.2012.
u 22:33
Novim pogotkom, s bijele točke protiv Parme, Zlatan je učvrstio vodstvo na ljestvici najboljih strijelaca s 20 golova.

Milan je preskočio i prepreku zvanu Parma. U 28. kolu aktualni je prvak gostovao kod Parme i pobijedio 2:0. Pogotke za crveno-crne postigli su Zlatan Ibrahimović u 17. minuti s bijele točke i Urby Emanuelson u 55. minuti. Tako je momčad Milana barem na nekoliko sati pobjegla prvom pratitelju Juventusu na velikih sedam bodova prednosti. Novim pogotkom, Zlatan je učvrstio vodstvo na ljestvici najboljih strijelaca Serie A s 20 golova.

Inače, utakmica u Parmi važna je i zbog jedne druge stvari. U sastav se nakon problema s očima vratio veliki borac Gennaro Gattuso. Veznjak je u igru ušao u sudačkoj nadoknadi umjesto Muntarija, a bio je to njegov prvi nastup nakon rujna prošle godine.