Madridski Real pobjedom završio američku turneju

Real Madrid
Real Madrid
03.08.2017.
u 10:52

Pobjednik Lige prvake Real Madrid je u srijedu završio svoju predsezonsku turneju po SAD-u pobijedivši All Stars momčad MLS-a sa 4:2 poslije izvođenja jedanaesteraca nakon što je utakmica završila neodlučenim rezultatom 1:1.

U osnovnom dijelu utakmice poveo je španjolski prvak pogotkom Borja Mayorala u 59. minuti, a onda je tri minute prije kraja utakmice Dom Dwyer zabio za All Stars momčad MLS-a nakon čega se pristupilo izvođenju jedanaesteraca.

Strijelci za Real s bijele točke su bili Karim Benzema, Gareth Bale, hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić koji je u igru ušao u 61. minuti i Marcelo, dok su Dom Dwyer i Giovani Dos Santos bili neprecizni za MLS.

Real Madrid je na američkoj turneji izgubio od Manchester Uniteda, Manchester Cityja i Barcelone.

Real Madrid će igrati protiv pobjednika Europske lige Manchester Uniteda u UEFA Super kupu 8. kolovoza u Skoplju.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?