GORICA I LOKOSI REMIZIRALI

Krstanović tjedan dana prije 40. rođendana zabio za pobjedu Slavena nad Varaždinom

Slaven Belupo svladao Goricu s 2:1
Slaven Belupo i Varaždin sastali se u 10. kolu SuperSport HNL-a
Zagreb: Utakmica 14. kola SuperSport HNL-a između Lokomotive i Gorice
30.12.2022.
u 17:45
Krenule su pripreme za nastavak sezone SuperSport HNL-a. Farmaceuti su u susretu ugodnih iznenađenja prvenstva u Koprivnici slavili protiv Varaždinaca, dok u Velikoj Gorici nismo dobili pobjednika.

Hrvatski nogometni prvoligaši igraju pripremne utakmice uoči nastavka sezone pa su tako Gorica i Lokomotiva odigrali 1-1, dok je Slaven Belupo svladao Varaždin 2-1. U Velikoj Gorici nije bilo pobjednika u ogledu dva prvoligaša, s tim da je Lokomotiva povela pogotkom Sandra Kulenovića koji je u 61. minuti pogodio s bijele točke.

U samom finišu, u 90. minuti, za konačnih 1-1 je zabio Nikola Vujnović.

Slaven Belupo je na svom stadionu bio bolji od Varaždina s 2-1. Domaći sastav je vodio 2-0 nakon što su pogađali Ivan Krstanović u 16. minuti iz jedanaesterca te Jakov Bašić u 38. minuti. Jedini strijelac za goste iz Varaždina je bio 19-godišnji Niko Domjanić šest minuta prije kraja.

>> Svjetski mediji klanjaju se Peleu i nazivaju ga jednim imenom: Nogomet je izgubio kralja