Rusko prvenstvo

Kristijan Bistrović junak utakmice, CSKA izbio na treće mjesto

20.09.2020.
u 16:45

Hrvatski veznjak Kristijan Bistrović bio je strijelac jedinog pogotka u 1:0  gostujućoj pobjedi moskovskog CSKA protiv Ufe u susretu 8. kola ruskog nogometnog prvenstva.

Bistrović je u 64. minuti snažnim udarcem s 12 metara pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola.

Ovo je prvi ovosezonski pogodak 22-godišnjeg Koprivničanina u prvenstvu, a postigao ga je samo tri minute po ulasku u igru.

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić odigrao je čitav susret za CSKA koji je sada treći na ljestvici sa 16 bodova uz samo bod zaostatka za Zenitom i Spartakom.

Praktično rješenje

Jednu grešku s novcem radi većina građana: Stručnjak za financije ima top savjet kako je uspješno izbjeći

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?