Transferi

Klose blizu Lazija, Atletico za Agüera traži 35 milijuna eura

Foto: Reuters
Klose blizu Lazija, Atletico za Agüera traži 35 milijuna eura
31.05.2011.
u 17:21
Napadač Bayerna Miroslav Klose blizu je prelaska u rimski Lazio, pišu njemački mediji
Pogledaj originalni članak

Kloseu istječe ugovor s bavarskim divom, a talijanski mu klub nudi dvogodišnji ugovor vrijedan 3,6 milijuna eura, s mogućnošću produljenja za još jednu sezonu.

Čelnici Atletico Madrida objavili su da će ipak prodati svog najboljeg igrača Sergia Agüera, no samo ako netko plati 35 milijuna eura. Zainteresirani su madridski Real i Chelsea.

LJUBAV BEZ GRANICA

FOTO Šok i osuda! Supruga engleskog heroja meta je gnusnih napada i ponižavajućih komentara

Declan Rice i njegova dugogodišnja partnerica Lauren Fryer zajedno su još od tinejdžerskih dana, točnije od svoje 17. godine. Par ima sina Judea, a njihovu vezu često se opisuje kao jednu od najstabilnijih u svijetu nogometa. Ipak, engleski reprezentativac u više je navrata bio prisiljen javno reagirati i stati u njezinu obranu zbog neugodnih i zlonamjernih komentara kojima je bila izložena.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 1

NI
nindža
17:50 31.05.2011.

real treba uzet el kuna.