KOBNI NANTES

Ivo Grbić nije uspio spasiti Lille od novog kiksa u francuskom prvenstvu

27.11.2021.
u 22:07
Lille je s 18 bodova na 12. mjestu, a Nantes je s bodom više jedno mjesto ispred. Vodeći PSG ima 37 bodova.

Nogometaši aktualnog francuskog prvaka Lillea još su jednom u novoj sezoni propustili pobijediti pred svojim navijačima odigravši u 15. kolu 1-1 s Nantesom.

Sve je dobro počelo za domaću momčad koju je u 9. minuti do vodstva doveo Turčin Burak Yilmaz. U 24. minuti je izjednačio Ludovic Blas. U 80. minuti je Lille imao kazneni udarac, ali je gostujući vratar Lafont obranio udarac Jonathana Davida.

Do kraja utakmice domaći su imali prednost igrača više na terenu, ali do pobjedničkog pogotka nisu stigli pa su treći put zaredom na svom stadionu Pierre-Mauroy odigrali 1-1.

Hrvatski reprezentativni vratar Ivo Grbić je branio za Lille, a Domagoj Bradarić je ostao na klupi za pričuve.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Praktično rješenje

Jednu grešku s novcem radi većina građana: Stručnjak za financije ima top savjet kako je uspješno izbjeći

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?