Hrvat junak u SAD-u: Jednim potezom sve oduševio

Damir Kreilach
02.11.2018.
u 16:25
Kreilach je u MLS-u odigrao 34 utakmice i zabio 14 golova.

Nogometaši Real Salt Lake Cityja izborili su četvrtfinale doigravanja MLS-a pobjedom kod Los Angeles FC-a 3:2, a junak pobjede bio je hrvatski nogometaš Damir Kreilach.

Ovaj bivši nogometaš Rijeke zabio je dva gola, te asistirao za pobjednički. Pogodio je za 1:0 u 21. minuti, da bi Danilo Silva u 31. vratio stvari na početak. Domaćin je okreuo preko Ramireza u 54. minuti.

Za potez utakmice u 59. minuti pobrinuo se Kreilach koji je spektakularno zabio s 18 metara.

Pobjedu gostima i četvrtfinale donio je u 69. minuti Savarino nakon asistencije Savarina.

Real Salt Lake polufinale prvenstva će tražiti preko Sporting Kansas Cityja.