City golom 18-godišnjaka srušio Tottenham, za naslov moraju svladati United

City - Tottenham
20.04.2019.
u 15:29
Gol vrijedan tri boda zabio je Foden u petoj minuti susreta. 18-godišnjem nogometašu to je bio prvi gol u Premierligi.

Manchester City upisao je važnu pobjedu protiv Tottenhama u borbi za naslov prvaka u Premiershipu. Plavi su na svom stadionu u 35. kolu slavili s 1:0.

City je do kraja utakmice uspio sačuvati prednost protiv momčadi koja ga je ovoga tjedna izbacila u četvrtfinalu Lige prvaka. No, loša vijest za navijače građana je nova ozljeda jednog od ključnih igrača Kevina de Bruynea koji je morao izaći u 38. minuti.

Manchester se ovom pobjedom vratio na prvo mjesto s bodom više od Liverpoola koji sutra gostuje kod Cardiffa. Plave u srijedu čeka teško gostovanje kod gradskog rivala Uniteda. Upišu li pobjedu na Old Traffordu napravit će veliki korak prema naslovu.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?