Brighton pobjedom protiv Crystal Palacea izborio 4. kolo FA kupa

Brighton
Brighton
08.01.2018.
u 23:00
Utakmica Brightona i Crystal Palacea bit će upamćena i kao prva u engleskom nogometu na kojoj je postojao sustav pomoćnog video suca

Nogometaši Brightona pobijedili su Crystal Palace pred svojim navijačima s 2-1 (1-0) i postali 24. momčad koja se izborila 4. kolo FA kupa, a preostalih osam momčadi bit će poznato nakon ponovljenih utakmica koje su na rasporedu 16. i 17. siječnja.

Utakmica Brightona i Crystal Palacea bit će upamćena i kao prva u engleskom nogometu na kojoj je postojao sustav pomoćnog video suca, tzv. VAR, ali ga nijednom tijekom utakmice sudac Andre Marriner nije upotrijebio, iako je bilo nekih dvojbenih situacija.

Domaći su poveli u 25. minuti pogotkom Stephensa, a u 69. minuti izjednačio je Sako. Prolaz Brightonu osigurao je Murray pogotkom u 87. minuti.

Brighton će u 4. kolu gostovati kod Middlesbrougha, a dvoboj je na rasporedu 27. siječnja.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?