Bundesliga

Bayern uvjerljiv, Kovač izgubio kod kuće, Brekalo igrao u pobjedi

16.09.2017.
u 17:42
Povratnik Stuttgart je kod kuće slavio protiv Wolfsburga s 1-0, a Josip Brekalo je za domaćine ušao u igru u 67. minuti.

Njemački prvak Bayern očekivano je pobijedio kod kuće Mainz s 4-0 u 4. kolu Njemačke lige.

Dva gola Lewandowskog te po jedan Robbena i Muellera bili su dovoljni da Bavarci s lakoćom prođu neugodni Mainz te zasjednu na drugo mjesto ljestvice s bodom manje od vodećeg Hannovera.

Eintracht Nike Kovača izgubio je u Frankfurtu od Augsburga (1-2), a jedini gol za domaćine zabio je 18-godišnji Srbin Jović, koji je došao iz Benfice. U gsotima je bio uspješan i Schalke koji je također s 2-1 slavio kod Werdera, a pobjednički gol zabio je Goretzka u 78. minuti.

Navečer igraju RB Leipzig i Borussia (M).