Životni intervju

Zlatko Ožbolt: Sve što se loše dogodi s bivšima jedino se reflektira na djecu, zato sam s bivšim suprugama u najboljim mogućim odnosima

Foto: Slavko Midzor/PIXSELL
Zlatko Ožbolt: Sve što se loše dogodi s bivšima jedino se reflektira na djecu, zato sam s bivšim suprugama u najboljim mogućim odnosima
02.09.2022.
u 20:10
Komedijin glumac Zlatko Ožbolt sasvim je drugačiji tip od Zagorkinih frajera koje je s uspjehom igrao. Cinik je i zafrkant s kojim je zabavno pretresati hrvatsku društveno-kazališnu zbilju.

Pamtimo ga po ulogama romantičnih junaka koje su obilježile Histrionska ljeta prije trideset i kusur godina. A i sama Marija Jurić Zagorka bila bi, čini mi se, zadovoljna da ga je vidjela kako je utjelovio Divljana iz romana "Kći Lotrščaka" ili pak Viteza slavonske ravni. U stvarnosti, pak, Komedijin glumac Zlatko Ožbolt sasvim je drugačiji tip od Zagorkinih frajera koje je s uspjehom igrao. Cinik je i zafrkant s kojim je zabavno pretresati hrvatsku društveno-kazališnu zbilju. Kao i još nekoliko Komedijinih glumaca, Ožbolt igra u novoj hit predstavi "Svoga tela gospodar". Ako već niste, požurite na Opatovinu jer komad svi hvale, a igra još samo desetak dana.

Ovaj sadržaj je dostupan samo za Premium korisnike Večernjeg lista.

Pretplatite se na sadržaj s potpisom.

Ključne riječi


Komentari 1

DU
Deleted user
23:14 02.09.2022.

Bome je i ovaj ostarija.