Bankrot

Restoran Eve Longorije mjesečno je u minusu 425 tisuća kuna

Foto: Pixsell
Restoran Eve Longorije mjesečno je u minusu 425 tisuća kuna
08.01.2011.
u 17:02
Lijepa glumica nema sreće u ljubavi a ni poslovno joj stvari ne idu od ruke jer njenom restoranu Beso prijeti zatvaranje
Pogledaj originalni članak

U životu zanosne Eve Longorije stvari su u posljednje vrijeme krenule nizbrdo. Ljubavna joj je situacija loša jer se nedavno razvela od Tonyja Parkera, a ni poslovna situacija nije ništa bolja. Njen restoran Beso loše posluje i, prema pisanju američkih medija, mjesečno je u minusu od 425 tisuća kuna. Restoran je na rubu bankrota i seksi glumica morat će ga prodati.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 2

LO
lojtra
00:06 09.01.2011.

Gospođo Eva, pa zar baš ništa u životu ne znate raditi osim \"onoga\" ;)? Bolje vam je spavati nego raditi i usput gubiti novce.

PE
perce
09:12 09.01.2011.

Baš su nam trebali i njeni jadi, koji, uzgred rečeno, i nisu neki jadi. 100 000 $ mjesečno? 1,2 mil. godišnje? To je njoj problem? Incom ? Dobar novinar! Pere se, i tamo. Budite ozbiljni, molim Vas.