PROMJENA

Petar Pereža večeras prvi put u RTL-u Danas! Otkrio i s kim će voditi emisiju: 'Poznajemo se i cijenimo godinama'

Foto: RTL
Petar Pereža
Foto: RTL
Petar Pereža
Foto: RTL
Petar Pereža
Foto: RTL
Petar Pereža
Foto: RTL
Petar Pereža
15.06.2026.
u 13:10
Naravno, posebno mi znači što večeras u studio sjedam s Ivanom Brkić Tomljenović. Mi se poznajemo i cijenimo godinama, dijelili smo redakciju i prije, i sjediti pored takve profesionalke i prijateljice uistinu briše svaku tremu, priča Pereža o svojoj kolegici s kojom će voditi RTL Danas.
Pogledaj originalni članak

Voditelj i urednik Petar Pereža danas od 19 sati  vodi svoju prvu središnju informativnu emisiju RTL-a. RTL Danas ovaj prekaljeni profesionalac vodit će uz kolegicu Ivanu Brkić Tomljenović. Ne propustite središnju informativnu emisiju RTL Danas svakim danom od 19 sati! Petar Pereža pridružio se informativnom timu RTL-a, a od večeras stiže i na televizijske ekrane u voditeljskoj ulozi središnje informativne emisije RTL Danas. Pripremao se s puno fokusa, ali i mira kojeg je donijelo njegovo bogato karijerno iskustvo i podrška kolega iz redakcije RTL-a Danas. 

Foto: instagram
Foto: instagram
Foto: Instagram
Foto: HRT/Facebook
Doris Pinčić Guberović
Foto: HRT/Facebook
Doris Pinčić Guberović
Foto: HRT/Facebook
Doris Pinčić Guberović
Foto: Instagram
Foto: Instagram
Foto: Filip Popović
Foto: Youtube Screenshot
Foto: Youtube Screenshot

Teško mu je, kaže, izdvojiti jedno ime, jer podrška u ovim trenucima znači sve, a redakcija RTL Danas, kaže, diše kao jedno. 
"Za mene je ovo prelazak u novu ekipu, novu energiju i sjajan tim profesionalaca koji me je dočekao s nevjerojatnom toplinom. Teško mi je izdvojiti samo jedno ime jer je cijela redakcija disala kao jedno u želji da mi olakša prve dane. Naravno, posebno mi znači što večeras u studio sjedam s Ivanom Brkić Tomljenović. Mi se poznajemo i cijenimo godinama, dijelili smo redakciju i prije, i sjediti pored takve profesionalke i prijateljice uistinu briše svaku tremu", priča Pereža o svojoj kolegici s kojom će voditi RTL Danas. 

Od svojih prvih novinarskih koraka pa sve do danas, Pereži je ostalo važno izvještavati iz svih dijelova Hrvatske - za svakog čovjeka u našoj zemlji. "Prave, životne priče nalaze se u svakom kutku Hrvatske, među ljudima koji se svakodnevno bore sa svojim izazovima i ostvaruju svoje uspjehe. Izvještavati iz svih dijelova Lijepe naše, a posebno onih pomalo zaboravljenih i zapostavljenih znači dati glas onima koji se često ne čuju! Upravo to informativnom programu daje dušu i vjerodostojnost. RTL Danas to radi sjajno i radujem se što ću biti dio te misije", priča Petar.

Video

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 2

Avatar Balkanska_Analitika
Balkanska_Analitika
13:36 15.06.2026.

u ozbiljnim rtl vijestima volim čuti što su navijači skandirali na stadionu i boju donjeg rublja jadranke kosor.

VA
VanjaPlank
14:35 15.06.2026.

Sa konja na magarca