Još u prosincu prošle godine službeno je potvrđeno da je britanski model i pankerica u duši Alice Dellal "ambasadorica" nove Chanelove kolekcije torbica – Boy Chanel.
Iako je izbor te otkačene djevojke izazvao šok – jer kako jedna djevojka napola obrijane glave, tetovirana te nimalo profinjena može predstavljati eleganciju Chanelovih torbica – strasti su se smirile nakon što su u javnost izašle prve fotografije sa snimanja kampanje za koju je zaslužan sam Karl Lagerfeld.
Sada je konačno u javnost izašla cijela kampanja. Modni je kralj neobičnu Alice transformirao u elegantnu Chanelovu damu, no pritom je ostao vjeran njezinu "buntovnom" karakteru i pomalo "divljem" smislu za modu. Elegantne kožnate torbice, inspirirane torbama koje su nosili lovci, odlično stoje rokerici Alice te je i ovaj put Karl pokazao istančan modni "njuh".
Tko kaže da Chanelove torbice nisu za buntovne rokerice?
FOTO Evo koje su poznate face stigle na otvorenje Olimpijskih igara, među njima nogometaši, glazbenici, političari...
Večeras su i službeno počele 25. Zimske olimpijske igre, a među uzvanicima je puno poznatih lica
FOTO I Bee više ne izgleda ovako! Dramatičnom promjenom sve je ostavila u nevjerici
U našoj galeriji pogledajte kako se tijekom godina mijenjala pjevačica Ivana Banfić.
FOTO Hrvatska zastava zavijorila se na otvorenju Olimpijskih igara: Naši sportaši veselo su pozdravili publiku
Hrvatska je ponosno prošetala na otvorenju olimpijskih igara
Ovo je novi hit-grad u Hrvatskoj, a kvadrati u njemu nestaju brže nego ikad
Ovo smo oduvijek željeli: Zubarska stolica koja pruža vrhunsko wellness iskustvo