Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 139
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
FINALE KUPA

Opet bez državnog vrha, trofej predaje povjerenik za branitelje

Rabuzinovo sunce
Foto: Dalibor Urukalović/PIXSELL
13.05.2014.
u 10:54

Uime predsjednika Ive Josipovića trofej će predati njegov povjerenik za branitelje Branko Tušek.

Unatoč opetovanim Šukerovim pozivima, državni vrh opet neće doći na finale kupa.

Uime predsjednika Ive Josipovića trofej će predati njegov povjerenik za branitelje Branko Tušek, a neki ministri koji će doći na Kantridu (Jovanović, Lalovac...) nisu dio službenog protokola.

>>Rijeka živi za kup: Dečki, 
ne smiju vas ugušiti emocije

Ključne riječi

Komentara 5

BU
burza
13:13 13.05.2014.

Da igraju partizan i zvezda onda bi se naslo vremena

RP
rade.pranjic
14:29 13.05.2014.

Normalno. Drzavni vrh mrzi patriotizam.

DA
Dankoo
15:18 13.05.2014.

Kup je prvo nogometno natjecanje više klubova i u njemu sudjeluju svi klubovi u državi bez obzira na rang. Nije mi jasno zašto trofej kupa nije u obliku vukovarskog vodotornja. I estetski bi bilo ljepše, i dodatno bi izazvalo patriotske osjećaje. Svi znaju za značaj Vukovara, moglo bi se tamo održavati i finale svake godine tradicionalno kao na Wembleyu.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata