U BOTANISTU

Papagaj Pablo slavi šesti rođendan i časti koncertom, radionicama, izložbom...

Foto: Botanist
Foto: Botanist
Foto: Botanist
Foto: Botanist
Foto: Botanist
Foto: Botanist
Foto: Botanist
Foto: Botanist
14.07.2025.
u 12:30
Od 18 sati slijedi izložba egzotičnih papiga koje na Pablov rođendan pristižu iz cijele regije.
Pogledaj originalni članak

Zagrebačka zelena oaza Botanist u srijedu priprema zabavu u povodu trećeg rođendana Botanista i Pablos bara, ali i šestog rođendana njihovog prepoznatljivog pernatog člana, egzotične papige Pablo. Posjetitelji će, okruženi stoljetnim stablima na Remetinečkoj cesti 101, uživati u besplatnim koncertima grupe Cubismo te brojnim uzbudljivim aktivnostima za djecu i odrasle.

Zabava počinje od 16 sati kreativnom radionicom za djecu na temu papiga, ptica i rođendana. Od 16.30 uživat će se u čaroliji koju donose klaun Balonko te face painting kreacije. Nakon toga, od 18 sati slijedi izložba egzotičnih papiga koje na Pablov rođendan pristižu iz cijele regije. Svi posjetitelji mogu sudjelovati u izložbi sa svojim papigama, a ona koja se pokaže najljepšom bit će nagrađena poklonom iznenađenja. Prava uvertira u večernji program bit će pak plesna radionica u 20 sati pod vodstvom plesnog instruktora Hrvoja Žaknića.

Večer je rezervirana za ljubitelje glazbe koje će od 20.30 na pozornici među više od 100 vrsta biljaka besplatnim koncertom razveseliti grupa Cubismo. Cijeli program u potpunosti je besplatan i otvoren za sve posjetitelje. 

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.