ubojstvo u obiteljskoj kući

Zbog zločina u Baranji priveden muškarac: Sumnja se da je sin usmrtio oca

Foto: Davor Visnjic/PIXSELL/Ilustracija
Zbog zločina u Baranji priveden muškarac: Sumnja se da je sin usmrtio oca
05.05.2022.
u 09:06
Kako neslužbeno doznajemo, sumnja se da je sin usmrtio oca u njihovoj obiteljskoj kući, gdje su zajedno živjeli
Pogledaj originalni članak

Za ubojstvo 62-godišnjaka u baranjskom Jagodnjaku, u srijedu navečer, priveden je 41-godišnjak. Bit će predan pritvorskom nadzorniku, potvrdila nam je PU Osječko-baranjska.

Kako neslužbeno doznajemo, sumnja se da je sin usmrtio oca u njihovoj obiteljskoj kući, gdje su zajedno živjeli.

"Jučer, 4. svibnja, oko 21 sat, u obiteljskoj kući, u Jagodnjaku, pronađen je mrtav 62-godišnji hrvatski državljanin. Na mjestu događaja očevid je obavio zamjenik Županijskog državnog odvjetnika u suradnju s očevidnom ekipom Policijske uprave osječko-baranjske. Očevidom je utvrđeno da je smrt nastupila nasilnim putem. Po završetku očevida tijelo 62-godišnjka prevezeno je u Klinički zavod za patologiju i sudsku medicinu Kliničkog bolničkog centara Osijek gdje će se obavit obdukcija. Zbog sumnje da je počinio kazneno djelo „Teško ubojstvo“ policijski službenici uhitili su 41-godišnjeg hrvatskog državljanina. Po završetku kriminalističkog istraživanja, 41-godišnjak će biti predan pritvorskom nadzorniku", priopćila je osječka policija. 
 

kao iz filmova

Luksuzan Božić u Kulmerovim dvorima! Evo kako je Iva Todorić uredila svoj dom za blagdane

Kada se pogledaju ove spektakularne fotografije, prva riječ koja pada na pamet je – bezvremenska elegancija. Na fotografijama se može vidjeti klasični pristup blagdanskom uređenju koji nikada ne izlazi iz mode. Paleta boja temelji se na tri stupa božićne tradicije: dubokoj, bogatoj zelenoj boji jelovih grana koja simbolizira život i nadu; strastvenoj i toploj crvenoj koja priziva osjećaj ljubavi i slavlja; te profinjenoj zlatnoj koja unosi dozu luksuza, svjetlosti i svečanosti

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.