PJEVALI THOMPSONOVU PJESMU

VIDEO Mario Radić uzeo gitaru u Torontu i zabavljao navijače uoči utakmice

Foto: Screenshot/čitatelj
VIDEO Mario Radić uzeo gitaru u Torontu i zabavljao navijače uoči utakmice
23.06.2026.
u 22:34
Navijači su se okupili u dobrom raspoloženju, odjeveni u prepoznatljive crveno-bijele i plave kvadratiće
Pogledaj originalni članak

Hrvatski navijači zagrijavali su atmosferu u Torontu uoči utakmice Hrvatske i Paname, a pridružio im se i Mario Radić, predsjednik stranke Domino. Na snimci čitatelja snimljenoj uoči susreta vidi se skupina navijača u hrvatskim dresovima kako pjevaju pjesmu Marka Perkovića Thompsona "Ako ne znaš šta je bilo", dok ih Radić prati na gitari.

Navijači su se okupili u dobrom raspoloženju, odjeveni u prepoznatljive crveno-bijele i plave kvadratiće, a pjesma se brzo proširila među okupljenima. Radić je gitarom pratio navijačko pjevanje, stvarajući atmosferu kakva se često može vidjeti među hrvatskim navijačima na velikim natjecanjima. Hrvatska reprezentacija utakmicu protiv Paname igra u Torontu u 1 sat ujutro po hrvatskom vremenu, a navijači su se i prije početka susreta pobrinuli da atmosfera u gradu bude u znaku vatrenih.

Foto: Danijel Lijović

Video

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.