DINO BRUMEC

Rat je društvena katastrofa za svaku naciju, hrabri su Ukrajinci umorni

Foto: THOMAS PETER
Rat je društvena katastrofa za svaku naciju, hrabri su Ukrajinci umorni
24.07.2025.
u 09:10
Neki prosvjednici eksplicitno govore da se "nisu za ovo borili", drugi smatraju kako je došlo vrijeme da se i u ratom zahvaćenoj zemlji počne kritizirati predsjednika

Najveći problem za Ukrajinu nije manjak demokracije ili izostanak borbe protiv korupcije, čak ni korupcija sama. Najveći je problem za zemlju u ratu očit pad morala nekih ukrajinskih stanovnika, koji su umorni od sukoba. To uopće nije toliko ni čudno, tri i pol godine neprestanog rata, pa makar Ukrajina očito bila žrtva agresije, umorila bi svaku naciju, naročito europsku, naviknutu na relativno dobar život. Zbog toga je sve više dezertera, i sve manje ljudi želi služiti vojsku. Ukrajinci su sve pesimističniji u vezi s budućnosti svoje zemlje i sve su manje sigurni u svrhu svoje borbe.

Ovaj sadržaj je dostupan samo za Premium korisnike Večernjeg lista.

Pretplatite se na sadržaj s potpisom.



Komentari 10

Avatar anti azovac
anti azovac
12:42 24.07.2025.

Najveći problem za Ukrajinu nije manjak demokracije ili izostanak borbe protiv korupcije, čak ni korupcija sama. Najveći je problem za zemlju u ratu očit pad morala nekih ukrajinskih stanovnika, koji su umorni od sukoba. To uopće nije toliko ni čudno, tri i pol godine neprestanog rata, pa makar Ukrajina očito bila žrtva agresije, ......Zaboravio si dodati da nije najveći problem trgovina organima . ..Čudno je da nisi video agresiju koja je izvršena 2014 od strane zapada. i naroževanje Ukrajinaca za rat protiv Rusa.Prvo je su agresijom 2014 pokrenuli veliku agresiju protiv svoj sunarodnika na istoku Ukrajni koji nisu prihvatili vladu koju je nametnuo zapad

GN
GNKDZ1986
00:00 27.07.2025.

Ovdje su ruSSi svirepi agresori i tako će u konačnici završiti kao naki slični ovdje 90-tih.

Avatar anti azovac
anti azovac
17:05 24.07.2025.

Svako ko ume da misli malo , bi svatio da su ratovi zavesa. Glavni cilj je inflacija i porovljavnje čovečanstva . Jer svi ratovi i zadnjih 200 godina su pokretani sa zapada a pogoto u zadnjih 80 godina koje pokretala Amerika