dosadi mu mrak

Pogledajte: Piton od gotovo 5 metara sam si otvara vrata!

Foto: screenshot Vimeo
Pogledajte: Piton od gotovo 5 metara sam si otvara vrata!
19.06.2013.
u 08:45
Prikazano je to na snimci koju je prije dvije godine objavio korisnik Jenner, ali je tek nedavno postala popularna na internetu.
Pogledaj originalni članak

Piton Julius dugačak gotovo pet metara sam si otvara vrata, piše Mashable. Prikazano je to na snimci koju je prije dvije godine objavio korisnik Jenner, ali je tek nedavno postala popularna na internetu.

Kada zmiji dosadi biti u mračnoj sobi, ''upali svijetlo, otvori vrata i izađe", navodi Jenner. – Zbog nje stalno zaključavamo. Ne želimo da uznemirava susjede – dodaje Jenner u opisu videa koji možete pogledati u priloženom videu.

>> Zmija joj se uvukla u cipelu i ugrizla je!

kao iz filmova

Luksuzan Božić u Kulmerovim dvorima! Evo kako je Iva Todorić uredila svoj dom za blagdane

Kada se pogledaju ove spektakularne fotografije, prva riječ koja pada na pamet je – bezvremenska elegancija. Na fotografijama se može vidjeti klasični pristup blagdanskom uređenju koji nikada ne izlazi iz mode. Paleta boja temelji se na tri stupa božićne tradicije: dubokoj, bogatoj zelenoj boji jelovih grana koja simbolizira život i nadu; strastvenoj i toploj crvenoj koja priziva osjećaj ljubavi i slavlja; te profinjenoj zlatnoj koja unosi dozu luksuza, svjetlosti i svečanosti

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.