uništavanje komaraca

Osječani osnovali Stožer za obranu od najezde komaraca

Foto: Robert Anić/PIXSELL
Osječani osnovali Stožer za obranu od najezde komaraca
11.06.2014.
u 11:45
U sklopu ovoga jedinstvenog stožera djelovat će sve službe koje sudjeluju u procesu uništavanja komaraca
Pogledaj originalni članak

Grad Osijek osnovao je Stožer za obranu od najezde komaraca. Na čelu mu je gradonačelnik Ivan Vrkić.

U sklopu ovoga jedinstvenog stožera djelovat će sve službe koje sudjeluju u procesu uništavanja komaraca.

>> Pogledajte najezdu komaraca koji zvuče kao Formula 1

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.