Ne zna se motiv

Južnokorejski desetnik ubio trojicu kolega u blizini granice

Foto: Reuters
Južnokorejski desetnik ubio trojicu kolega u blizini granice
04.07.2011.
u 08:38
Iz ministarstva obrane potvrđeno je kako je desetnik otvorio vatru na dužnosti na otoku Ganghwi zapadno od Seula
Pogledaj originalni članak

Južnokorejski marinac okrenuo se protiv svojih kolega te ubio trojicu, a dvojicu teško ranio, javlja BBC.

Iz ministarstva obrane potvrđeno je kako je desetnik otvorio vatru na dužnosti na otoku Ganghwi zapadno od Seula. Još se uvijek ne zna što je motiv pucnjave, a pomahnitali desetnik nalazi se u pritvoru i lakše je ozlijeđen.

Otočna baza u kojoj se dogodila pucnjava nalazi se u blizini morske granice sa Sjevernom Korejom, a svi sposobni južnokorejski muškarci moraju odslužiti dvije godine obaveznog vojnog roka.

NAGLASAK NA ODRŽIVOSTI

FOTO Ovako izgleda novi stadion Dinama i hrvatske reprezentacije, imat će najviše standarde

Poseban naglasak stavljen je na održivost, pa će stadion imati solarnu elektranu, sustav za prikupljanje kišnice i modernu LED rasvjetu. Projektom se urbanistički obnavlja i cijela četvrt jer će se uz stadion urediti novi gradski trg površine 6300 četvornih metara sa 150 novih stabala te parkiralište s više od četiri stotine mjesta, dostupno građanima kada nema utakmica.

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 2

MP
mparac3
14:03 04.07.2011.

Najvjerojatnije su ga coporativno napali, pa se morao braniti od pomahnitalih napadaca.....

OB
-obrisani-
10:36 05.07.2011.

džabe im svi novci kad su okupirana zemlja... sjever je gladan ali ponosan...