Zadar u posljednjoj minuti pao protiv Crvene zvezde

Zadar - Zvezda
06.10.2015.
u 20:15

Košarkaši Zadra upisali su drugi poraz u novoj sezoni ABA lige. Crvena zvezda slavila je u Višnjiku sa 56:49.

Zadar je odigrao borbenu utakmicu, ali im je šut za tricu bio katastrofalan (2/19). Unatoč tome, Zadrani su u posljednjoj minuti stigli na minus tri (49:52), no dalje do toga nije išlo.

Kod Zadra je Kraljević ubacio 18 koševa, dok je Cosey dodao 11. Kod Zvezde je najraspoloženiji bio Simonović sa 13 poena.

U Višnjiku se skupilo oko pet tisuća navijača, a Tornado se transparentima prisjetio 6. listopada 1991. kada je Zadar obranjen od agresije vojske JNA i srpskih dobrovoljaca.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?