GORAK PORAZ

VIDEO Pogledajte što je napravio trener Milana nakon poraza. Kipio je od bijesa

Foto: Piroschka van de Wouw/REUTERS
Champions League - Knockout Phase Playoff - First Leg - Feyenoord v AC Milan
Foto: Piroschka van de Wouw/REUTERS
Champions League - Knockout Phase Playoff - First Leg - Feyenoord v AC Milan
Foto: Antonio Bronic/REUTERS
Champions League - GNK Dinamo Zagreb v AC Milan
13.02.2025.
u 08:30
"Utakmice postaju definitivno lakše ako dobivate duele. Ušli smo u utakmicu sa šansom Reijndersa, a onda smo primili pogodak. Takve stvari se događaju", rekao je Sergio Conceicao
Pogledaj originalni članak

Milan je porazom od Dinama zavšrio prvu fazu Lige prvaka, a doigravanje za osminu finala otvorio je porazom od Feyenoorda. Na slavnom De Kuip stadionu u Rotterdamu rezultat je bio 1:0. Jedini gol za domaćine je postigao Igor Paixao, a rezultat je mogao biti puno viši da je Brazilac imao malo više sreće.

Utakmica je krenula razigrano od prve minute. Premda je Milan prvi upisao značajniju priliku, nakon njihovog napada Feyenoord je potegnuo kontru i zabio. Paixao je zapucao s ruba šesnaesterca, a Mike Maignan nije baš najbolje reagirao. Isti igrač pogodio je okvir gola u 37. minuti susreta. Milan je imao jednu priliku u 41. minuti, a drugu tek u 73. minuti, no nisu uspjeli probiti obranu nizozemskog kluba.

Nakon utakmice, na konferenciji za medije bio je trener Milana Sergio Coceicao. Naljutilo ga je što je 15 minuta morao čekati. Nakon jednog pitanja otišao je iz dvorane. "Znali smo kakva nas atmosfera čeka, znali smo koliko su agresivni. Utakmice postaju definitivno lakše ako dobivate duele.

Ušli smo u utakmicu sa šansom Reijndersa, a onda smo primili pogodak. Takve stvari se događaju. Nije to bila sretna utakmica za nas, trebali smo više napraviti. Imali smo prilike da barem izjednačimo, ali sad je dosta. Čekao sam 15 minuta da progovorim, a sad odlazim", rekao je ljutiti trener Milana. 

Video

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.