VIDEO Luka Modrić se prekrasnim golom upisao u povijest španjolskog Superkupa

Spanish Super Cup Final - Real Madrid v Athletic Bilbao
16.01.2022.
u 21:25
Luka je u 38. minuti prekrasno pogodio za Realovo vodstvo protiv Athletica Bilbaa, nakon Rodrygove asistencije.

Luka Modrić postigao je prekrasan pogodak u finalu španjolskog Superkupa i tako pokrenuo Realovu pobjedu od 2:0 i dodao novi trofej u riznicu!

Luka je u 38. minuti prekrasno pogodio za Realovo vodstvo protiv Atheltica Bilbaa, nakon Rodrygove asistencije.

S 36 godina i 129 dana, Luka je postao najstariji strijelac u povijesti španjolskog Superkupa. Za Real je pak ovo 12. titula u tom natjecanju. Naš nogometaš također je proglašen i najboljim igračem finala u Saudijskoj Arabiji.

Karim Benzema u 52. minuti postavlja 2:0 iz jedanaesterca dosuđenog nakon igranja rukom, da kasnije slična situacija ne bi bila dosuđena u korist Baska. Što možete vidjeti OVDJE.

Ipak, samo tri minute prije regularnog dijela, Militao dobiva direktni crveni karton, a Athletic jedanaesterac, koji Raulu Garciji brani Thibaut Courtois u 89. minuti.

Podsjetimo, Real je finale, koje se odigralo u Rijadu izborio pobjedom nad Barcelonom 3:2. Atheltic Bilbao bio je bolji od madridskog Atletica (2:1).

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?