Hrvatska reprezentacija u subotu od 23 sata igra ključnu utakmicu na SP-u, protiv Gane, a danas je odradila redovni trening uoči tog susreta. Pozornost je privukao izostanak jednog od vatrenih, zbog ozljede, a riječ je o Martinu Erliću.
Martin Erlić nije prisustvovao na današnjem treningu hrvatske reprezentacije. Razlog je predostrožnost zbog malih problema s petom, ali Martin će biti u konkurenciji za Ganu. Ovo je prvi put od dolaska u SAD da je neki reprezentativac izostao s treninga, naravno ne računajući regeneracijske treninge.