TURSKA LIGA

Vida zabio, Bešiktaš osvojio bod

03.02.2021.
u 20:31
Domaći su poveli golom Baryakdara u 39. minuti, a Vida je poravnao na konačnih 1-1 u 73. minuti glavom spustivši loptu u mrežu s tri metra nakon ubačaja Ghezzala.

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je strijelac za Besiktas u susretu 23. kola turskog prvenstva u 1-1 remiju na gostovanju kod Antalyaspora.

Bio je ovo treći pogodak Vide u prvenstvu ove sezone.

Vida je odigrao čitav susret za Besiktas koji je drugo kolo zaredom ostao bez pobjede pa je sada treći na ljestvici sa 45 bodova, koliko ima i drugi Galatasaray, dok vodeći Fenerbahce ima 48 bodova. Antalyaspor je deveti sa 30 bodova.