DRUGI TAKAV INCIDENT

UZNEMIRUJUĆ VIDEO Nogometaša usred utakmice na trenu ubio grom

Foto: Dalibor Urukalovic/PIXSELL
UZNEMIRUJUĆ VIDEO Nogometaša usred utakmice na trenu ubio grom
VL
Autor
Vecernji.hr
12.02.2024.
u 19:12
Nakon incidenta, Indonezijska agencija za meteorologiju, klimatologiju i geofiziku provela je analizu koja je pokazala da se oblak iz kojeg do munja došla, nalazio tek 300 metara iznad stadiona u trenutku udara
Pogledaj originalni članak

Tijekom subotnje prijateljske utakmice između indonezijskih klubova Subanga and Bandunga, 35-godišnjeg nogometaša Septaina Raharju pogodila je munja, nakon čega je preminuo. Incident se dogodio na stadionu Siliwangi u Bandungu na otoku Javi.

Prema izvještavanju lokalnih medija, neposredno nakon incidenta je i dalje disao te je brzo odvezen u lokalnu bolnicu, no preminuo je uslijed teških opeklina. Snimka incidenta se brzo proširila društvenim mrežama, a možete je pogledati OVDJE.

VEZANI ČLANCI:

Munja je pogodila mladog nogometaša u Bojonegoru tijekom tamošnjeg kup natjecanja za uzraste mlađe od 13 godina u 2023. godini. Doživio je srčani zastoji i hitno je prevezen u bolnicu. Uspješno je oživljen i nakon 20 minuta došao je ka svijesti.

VIDEO Ancelotti je lagao Modriću i nastale su velike tenzije u Realu. Luka ide kod Messija i Beckhama?

Video

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.