Francuzi slavili u Münchenu: Hummels tragičar Elfa, VAR poništio gol Benzeme

(SP)GERMANY-MUNICH-FOOTBALL-EURO 2020-GERMANY-TRAINING SESSION
Autori Vecernji.hr, Hina
15.06.2021.
u 22:57
Francuska je slavila u derbiju ''skupine smrti''. U Allianz areni su svladali Nijemce rezultatom 1:0, ali gol nisu zabili francuski napadači već Hummels - njemački branič - u pokušaju ispucavanja lopte

U posljednjoj utakmici prvog kola grupne faze natjecanja na Europskom nogometnom prvenstvu reprezentacija Francuske je u dvoboju odigranom na Allianz Areni u Muenchenu svladala Njemačku s 1:0 (1:0).

Jedini pogodak postignut je u 20. minuti, kad je njemački stoper Mats Hummels poslao loptu u svoju mrežu nespretnom reakcijom na ubačaj Lucasa Hernandeza.

Francuzima su poništena čak dva pogotka zbog zaleđa, Kylianu Mbappeu u 66. minuti i Karimu Benzemi 20 minuta poslije, ali je ponovno u nedozvoljenom položaju bio Mbappe koji je asistirao za gol.

U ranije odigranoj utakmici u skupini F Portugal je u Budimpešti pobijedio Mađarsku s 3:0 i vodeći je na ljestvici s tri boda, koliko ima i Francuska. Bez bodova su Njemačka i Mađarska.

U subotu, 19. lipnja, na rasporedu su dvoboji 2. kola u ovoj skupini. Mađarska će u Budimpešti ugostiti Francusku, a Portugal i Njemačka će igrati u Muenchenu.

POGLEDAJTE VIDEO: Dejan Lovren

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?