VIDEO Mikanović prekrasnim pogotkom donio pobjedu Hajduku protiv Belupa (1:0)

Autori Vecernji.hr, Hina
18.03.2023.
u 20:04
Nogometaši Hajduka svadali su Slaven Belupo pred ispunjenim tribinama Poljuda, čovjek odluke bio je Dino Mikanović

Nogometaši Hajduka u susretu su 26. kola HNL-a na Poljudu svladali Slaven Belupo sa 1-0 (0-0). Jedini gol na utakmici postigao je Dino Mikanović u 72. minuti. Tijekom prvog poluvremena nije se dogodilo ništa vrijedno spomena na utakmici jer su obje momčadi uporno pokušavale prisiliti suparnika da ima loptu u svojim nogama i vodi igru.

Ipak, Hajduk je u u drugom poluvremenu Hajduk ipak zaigrao aktivnije te uspio jednom pronaći put ka mreži.

U 72. minuti Livaja je ubacio u kazneni prostor, Božić je loše očistio pa je lopta stigla na udarac natrčalom Mikanoviću koji je sa 18 metara pogodio sam donji lijevi kut nemoćnog Čovića.

S ova tri boda drugi Hajduk je stigao na šest bodova zaostatka za vodećim Dinamom koji će u nedjelju ugostiti Rijeku, Hajduk sada ima 50, a Dinamo 56 bodova.

Slaven Belupo je ostao sedmi sa 33 boda. Pobjednički pogodak pogledajte OVDJE

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?