Tottenham šokirao City, Guardiola upisao prvi poraz!

Tottenham - City
02.10.2016.
u 17:41
Domaći su u vodstvo stigli u 9. minuti autogolom Kolarova, da bi konačni rezultat postavio Alli već u 37. minuti. To je prvi poraz Pepa Guardiole na klupi Cityja.

U derbiju 7. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham je na svom terenu svladao vodeći Manchester City sa 2:0 (2:0).

Drugi Tottenham se ovom pobjedom primakao vodećem Cityju na samo bod zaostatka, pijetlovi sada imaju 17 bodova, dok su građani izgubili stopostotni učinak i ostali na 18 bodova.

Ranije u nedjelju je Manchester United kiksao odigravši samo 1:1 (0:0) protiv Stoke Cityja na svom Old Traffordu. Domaći su poveli golom Martiala (69), a za goste je poravnao Allen (82).

United je sada šesti na ljestvici sa 13 bodova, dok je Stoke pretposljednji, 19. s tri.

Prvak Leicester City je na svom travnjaku odigrao samo 0:0 sa Southamptonom, pa je sada 12. s osam bodova, dok su sveci 10. s devet bodova.

Kasnije danas će se u posljednjoj utakmici kola sastati Burnley i Arsenal.