Football Soccer - France v Republic of Ireland - EURO 2016 - Round of 16 - Stade de Lyon - Lyon, France - 26/6/16 France's Antoine Griezmann celebrates after scoring the second goal against Republic of Ireland REUTERS/Max Rossi TPX IMAGES OF THE D
Griezmann
Luka Modrić
11.07.2016.
u 09:01

Portugal je osvojio naslov europskog nogometnog prvaka pobjedom u produžetku nad Francuskom (1:0) u finalu koji se igrao na stadionu Stade de France pred 80.000 gledatelja.

Junak utakmice bio je napadač Eder koji je u 109. minuti sjajnim udarcem s 20-tak metara svladao Huga Llorisa.

Portugalci su osvojili europski naslov, a 11 najboljih igrača turnira izabrao je Goal.

>>Ronaldo: Ovo je moj najsretniji trenutak u karijeri

Praktično rješenje

Jednu grešku s novcem radi većina građana: Stručnjak za financije ima top savjet kako je uspješno izbjeći

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?