Hrvatski kapetan Luka Modrić nedavno je doživio težak udarac u derbiju između Milana i Juventusa, nakon sudara s Manuelom Locatellijem. Pretrpio je dvostruki prijelom jagodične kosti te je operiran, a klub je potvrdio da je zahvat prošao uspješno. Iako je sezona za njega u natjecateljskom smislu završena, očekuje se potpuni oporavak i povratak u puni trening.
Modriću na ljeto istječe ugovor s Milanom, a još uvijek nema jasnog dogovora o produženju suradnje. Iako su pojedini izvještaji navodili da postoji obostrana želja za nastavkom, jutrošnji naslovi u Italiji ističu kako konkretnih pregovora još nije bilo.
"Nisu razgovarali o produženju ugovora, sve je još na čekanju", navodi se u jednom od istaknutih naslova talijanski mediji.
S druge strane, dio izvora tvrdi da Modrić želi ostati u Milanu još jednu sezonu, posebno jer se klub nalazi blizu plasmana u Ligu prvaka, što je jedan od ključnih sportskih ciljeva Rossonera.