prava sitnica

Srbin 'protjeran' iz reprezentacije može postati jedan od najbogatijih nogometaša svijeta: Evo što mu nude

Foto: Reuters/PIXSELL
Srbin 'protjeran' iz reprezentacije može postati jedan od najbogatijih nogometaša svijeta: Evo što mu nude
08.10.2025.
u 17:27
Ima 54 nastupa i devet pogodaka za reprezentaciju Srbije, no udaljen je iz reprezentacije zbog sukoba s izbornikom Draganom Stojkovićem Piksijem
Pogledaj originalni članak

Sergej Milinković-Savić glasio je za jednog od najboljih veznjaka talijanske Serie A gdje je igrao za Lazio od 2015. do 2023. 30-godišnji Srbin oduševljavao je svojim igrama te budio interes europskih velikana poput Real Madrida, Juventusa, Manchester Uniteda i brojnih drugih bogatih engleskih klubova. Ipak, dugo se zadržao u Rimu jer je Lazio za njegovu usluge tražio čak 100 milijuna eura.

Klub je napustio 2023. te se očekivalo kako će preseliti u jedan od najmoćnijih klubova Europe, a on je šokirao nogometnu javnost potpisavši za saudijski Al-Hilal. Njegov trogodišnji ugovor vrijedan 15 i pol milijuna eura po sezoni istječe sljedećeg ljeta, a povezivalo ga se s povratkom u Italiju, točnije odlaskom u Juventus, no Saudijci su odlučili tim glasinama stati na kraj i nude mu nevjerojatan ugovor.

Video

Milinković-Savić može potpisati novi trogodišnji ugovor vrijedan nestvarnih 70 milijuna eura, a samo za potpis bi dobio i bonus od 10 milijuna eura. Naravno, riječ je o neto iznosima što ovu ponudu čini još primamljivijom. Bivši srpski reprezentativac dosad je odigrao 102 utakmice za Al-Hilal te postigao 30 i namjestio još 26 pogodaka.

VEZANI ČLANCI: 

Za Lazio je odigrao čak 341 utakmicu, a prethodno je igrao za Genk i Vojvodinu. Ima 54 nastupa i devet pogodaka za reprezentaciju Srbije, no udaljen je iz reprezentacije zbog sukoba s izbornikom Draganom Stojkovićem Piksijem te se njegov povratak među 'Orlove' ne očekuje tako skoro.

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 1

OL
OlujaU 💙
18:08 08.10.2025.

E i? Šta se to nas briga? Koji rac nas "obaveštavate" o tom?!