Slaba partija Bilićeve momčad: West Ham izgubio kod Southamptona, nije pomogao ni igrač više

Southampton - West Ham
06.02.2016.
u 20:16

West Ham Slavena Bilića poražena je na gostovanju kod Southamptona u 25. kolu engleskog prvenstva. Sveci su protiv danas vrlo blijedih čekićara slavili s minimalnih 1:0.

Jedini pogodak na utakmici pao je u devetoj minuti nakon loše reakcije obrane West Hama. S pet metara je zabio Japanac Yoshida.

West Ham je posljednjih 35 minuta imao čovjeka više na travnjaku budući da je Wanyama zbog grubog prekršaja dobio izravni crveni karton. No, Bilićeva momčad to nije uspjela iskoristiti pa je stigao šesti poraz ove sezone.

West Ham je šesta momčad lige sa 39 bodova, dok je Southampton za mjesto slabiji s tri boda manje.

Bayern remizirao u Leverkusenu

Bayer Leverkusen i Bayern odigrali su bez pogodaka susret 20. kola Bundeslige. Tin Jedvaj bio je u početnom sastavu domaćina, a igru je napustio u 51. minuti.

Bayern je vodeća momčad lige sa 53 boda, osam više od drugoplasirane Borussije Dortmund. Leverkusen je na petom mjestu sa 32 boda.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?