kvalifikacije za Ligu prvaka

Makedonski Škupi već nakon prvog dvoboja jednom nogom na Maksimiru

05.07.2022.
u 23:05
U 11. minuti Škupi je poveo golom Senegalca Danfe, dok je u 28. na 2:0 povećao Nigerijac Adetunji. U 62. minuti je domaći sastav zabio i treći gol, odnosno, autogol je potpisao Wiseman.

Nogometaši makedonskog Škupija bili su uvjerljivi u prvom susretu prvog pretkola Lige prvaka te su na domaćem terenu, s 3:0, svladali Lincoln Red Imps, predstavnika Gibraltara.

Podsjetimo kako će pobjednik ovog susreta u drugom pretkolu Lige prvaka igrati protiv hrvatskog prvaka, zagrebačkog Dinama.

U drugom pretkolu Dinamo će prvo 19. srpnja biti domaćin pobjedniku ovog susreta, dok se uzvrat igra tjedan dana kasnije.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?