Šarić odigrao odličnu utakmicu, Hezonja tek dva poena

Dario Šarić
Dario Šarić
13.11.2019.
u 09:34
Mario Hezonja je odigrao 23 minute i upisao dva koša (šut iz igre 1/4, trice 0/1) uz tri skoka i dvije asistencije. Bogdan Bogdanović je predvodio Sacramento s 25 koševa i 10 asistencija, a Damian Lillard je za Portland zabio 27 koševa.

Dario Šarić je sinoć u porazu svojih Phoenix Sunsa od LA Lakersa zabio 18 koševa, dok je Bojan Bogdanović pobjedi Utah Jazza pridonio s 12 ubačaja.

Phoenix Suns su kod kuće izgubili od LA Lakersa sa 115-123, a Šarić je odigrao 35 minuta i u tom je vremenu ubacio 18 koševa (šut iz igre 7/11, trice 4/6) i dodao  sedam skokova i dvije asistencije.

Lakers su sinoć bili prejaki za Phoenix, Anthony Davis je zabio 24 koša uz 12 skokova, a LeBron James je dodao 19 koševa i 11 asistencija.  Kyle Kuzma je bio najbolji pojedinac Lakersa s 23 koša. Kod Sunsa najbolji su bili Devin Booker s 21 košem i Aron Baynes sa 20.

Utah Jazz su, nadoknadivši zaostatak od 15 koševa, uspijeli na kraju kod kuće sa 119-114 svladati Brooklyn Netse, a Bojan Bogdanović je u 30 minuta zabio 12 koševa(šut iz igre 5/13, trice 1/3) i tome pridodati četiri skoka, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.

Donovan Mitchell je bio najolji strijelac utakmice s 30 koševa, a Rudy Gobert je dodao 18 koševa i 15 skokova. U redovima Netsa najbolji je bio Kyrie Irving s 27 ponea.

Philadelphia 76ers su kod kuće sa 98-97 pobijedili Cleveland Cavalierse, a Joel Embiid je za pobjedu svoje momčadi ubacio 27 koševa uz 16 skokova što mu je peti double-double ove sezone. Embiidovo zakucavanje 13.2 sekundi donijelo je pobjedu Philadelphiji.

Kevin Love i Jordan Clarkson su svaki ubacili po 20 koševa za Cavalierse, a Ante Žižić nije ulazio u igru.Portland Trail Blazers su u gostima sa 99-107 izgubili od Sacramento Kingsa.