Ribery mora na prisilni odmor zbog suspenzije

28.10.2019.
u 20:08
Disciplinska komisija Serie A je u obrazloženju kazne objavila kako je Riberyjevo ponašanje ozbiljno pokazivanje nedostatka poštovanja prema sucima.

Bivši francuski reprezentativac Franck Ribery (36), koji od ove sezone nastupa za talijanskog prvoligaša Fiorentinu, kažnjen je s tri utakmice zabrane nastupa zbog odgurivanja linijskog suca nakon 1:2 nedjeljnog poraza od Lazija.

Na snimci se vidi kako Ribery, koji je izašao iz igre u 74. minuti, po završetku dvoboja raspravlja sa sucima protestirajući zbog priznanja drugog gola gostiju iz 89. minute kojim su stigli do pobjede te dva puta odguruje linijskog suca.

Praktično rješenje

Jednu grešku s novcem radi većina građana: Stručnjak za financije ima top savjet kako je uspješno izbjeći

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?