Real u finalu Audi kupa, Modrić dobio 'tunel' i umalo zabio gol

04.08.2015.
u 20:35
Hrvatski veznjak igrao je do 60. minute kada ga je zamijenio Illarramendi.

Real Madrid igrat će u finalu Audi kupa u Münchenu nakon što je danas savladao Tottenham sa 2:0.

A iako je londonska momčad zaprijetila na početku utakmice, kraljevski klub poveo je u 36. minuti golom Jamesa Rodrigueza koji je pogodio udarcem glavom nakon ubacivanja Isca. Pobjedu Madriđana potvrdio je Gareth Bale u 79. minuti. Zabio je bivšem klubu sa 20-ak metara nakon brze akcije.

A bivšem klubu umalo je zabio i Luka Modrić u 34. minuti. Pucao je sa 18 metara, lopta se odbila od braniča Tottenhama i promijenila smjer, ali krajnjim ju je naporom Vorm uspio odbiti prije nego je ušla u mrežu.

U prvom poluvremenu još je Tottenhamov veznjak Dele Alli sjajno hrvatskom reprezentativcu gurnuo loptu kroz noge.

Hrvatski veznjak igrao je do 60. minute kada ga je zamijenio Illarramendi.

Izvještaj utakmice pročitajte na portalu Goal.com.

Real će u finalu igrati protiv boljeg iz ogleda Bayerna i Milana.

>>Legenda ne cijeni Hrvate: Mandžukić definitivno nije Tevez!

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?