Preokret Osijeka u Kranjčevićevoj, Džolan zabio za pobjedu

Lokomotiva - Osijek
08.08.2016.
u 22:07
Nakon slabih prvih 45 minuta, nastavak je obilovao uzbuđenjima u kojem je postignuto pet pogodaka

U posljednjoj utakmici 4. kola Prve HNL Osijek je kao gost u Kranjčevićevoj ulici svladao Lokomotivu sa 3:2 (0:0).

Nakon slabih prvih 45 minuta, nastavak je obilovao uzbuđenjima. Lokomotiva je dva puta vodila preko Karačića (54) i Ćorića (73-11m), ali Osijek je uspijevao vrlo brzo stizati do izzjednačenja golovima Matasa (55) i Lulića (77), da bi Džolan u samoj završnici u 88. minuti donio gostima sva tri boda.

Ovom pobjedom Osijek je stigao na treće mjesto s devet bodova, koliko ima i drugi Hajduk koji ima utakmicu manje, a bod više ima vodeća Rijeka. Slaven Belupo je četvrti s osam bodova, dok je prvak Dinamo peti sa sedam bodova i također utakmicom manje.

Lokomotiva je stigla do 4. pretkola u Europskoj ligi s četiri pobjede i dva poraza u tom natjecanju, no u HNL nakon četiri utakmice i dalje nema pobjedu.

Hajduk i Dinamo će svoj zaostali susret odigrati u srijedu.