Realu pomogao sudac? 'Pokrali ste nas, prijavit ću vas policiji'

Real Madrid - Real Sociedad
31.12.2015.
u 09:41
Madridski klub jučer je slavio sa 3:1, no Gonzalez je u prvom poluvremenu svirao dva jedanaesterca za domaćine. Prvoga Ronaldo nije iskoristio, dok je drugoga pretvorio u pogodak.

U Real Sociedadu su toliko uvjereni da ih je sudac Jose Gonzalez odštetio u utakmici s Real Madridom da su mu zaprijetili da će ga prijaviti policiji.

To je razbjesnilo predsjednika Real Sociedada Jokina Aperribaya pa je u poluvremenu ušao u sudačku svlačionicu i, prema izvještaju Gonzaleza, rekao:

– Ovo je sramota! Došli ste nas pokrasti. Prijavit ću vas policiji.

A je li Gonzalez s pravom svirao dva jedanaesterca, procijenite nakon što pogledate sporne trenutke.

Važnost prevencije

Karcinom gušterače jedno je od najzloćudnijih oboljenja probavnog trakta, no zašto mu se ne posvećuje dovoljno pozornosti?

Specijalna bolnica Radiochirurgia Zagreb i „Rechts der Isar“, sveučilišna bolnica Tehničkog sveučilišta u Münchenu – jednog od najboljih fakulteta u Njemačkoj, potpisali su Ugovor o suradnji, što donosi novu eru u liječenju tumora te predstavlja suradnju koja se odnosi na korištenje naprednih tehnologija i vrhunske kirurgije u borbi protiv tumora, kao i dijeljenje znanja o najmodernijim medicinskim rješenjima za kirurško, radiokirurško i hibridno liječenje bolesti.

Komentari 16

BU
budagigo
10:58 31.12.2015.

Gledao sam i real i barcelonu jučer i interesantno je kako svi potenciraju sudačko pomaganje realu,a ne spominju sudačko pomaganje barci koje je nadmašilo oba penala za real.naime golman je istrčavao sa gola,bacio se i izbio loptu,a mesi koji uopče nije gledao zabio se u golmana i sudac svira penal za barcu.komentator obožavatelj mesija i barce jedva je uspio procjediti nakon svih mogučih kuteva kamere koje su pokazale da je eventualno bio prekršaj na golmanu,a ne mesiju da je možda dosuđen diskutabilan penal.ovo što se u španjolskoj sudi za real,a pogotovo za barcu ne sudi se niti u županijskoj ligi.neka sada dobro to pogledaju blitvari navijači haYdUka prije nego otvore usta i počnu svoja "objektivna"prozivanja.

10:09 31.12.2015.

Hahaha Dinamo-hajdug u splitu, lopta se od noge odbije u ruku i Marića su htjeli ubiti jer nije htio dosuditi penal. Sad je bila ista situacija u Madridu i isti " stručnjaci" viču da nije bio penal. Koje licemjerje ili ste svi maloumnici???